Hashtag

Gizemli bir yönetmenin teklifini kabul eden altı influencer, türü yeniden tanımlayacak bir korku filmi için kendilerini medeniyetten uzak bir dağ evinde bulurlar. Fenomenlerin bilmediği ise geçmiş günahların onlardan intikam almak için onları beklediğidir.

Filmin Detayları

Damla, Balaban, Öner, Gülben, Yaman ve Eylem 20’li yaşlarının ikinci yarısına gelmiş, kariyerlerine YouTube videoları çekerek başlamış ve zamanında çok iyi paralar kazanmış influencer’lardır.

Sinema filminde oynamak isteyen 6 YouTuber, Film çekimini organize eden 1 asistan kız, Kimsenin görmediği gizemli 1 yönetmen, Görkemli ormanın içinde ıssız eski 1 ev, geçmişten gelen 1 sır, çekilmeye çalışılan deneysel 1 korku filmi

Giderek kendilerini yenileyemedikleri ve arkalarından gelen yeni nesille rekabet edemez hale düştükleri için sıradanlığa düşmüş, kazançları azalmaya başlamış bir halde çıkış yolu aramaktadırlar. Geçmişte yaşadıkları bir olay nedeniyle uzun süredir bir araya gelmeyen grup, bir yapım şirketinden aldıkları ilginç bir film görüşmesi çağrısı üzerine bir araya gelirler. Damla ve diğerleri yapım şirketinin ofisinde, kendilerini karşılayan asistan kızdan filmle ilgili bilgileri alırlar. Hiç görmedikleri bir yönetmen ve senaryo olmamasına karşın film teklifini kabul eden grup, çekim mekanı olan görkemli dağ evine giderler.

  • Tür: Korku, Gerilim
  • Senaryo: Onur Böber – Özden Uçar
  • Yönetmen: Başaran Şimşek

Diğer Projeler